1Enerji Kimlik Belgesi

Enerji kimlik belgesi nasıl alınır sorusunun cevabı 2a'da! Konut amaçlı kullanılan binalar ile kamu, ticari ve hizmet binaları için enerji kimlik belgesi düzenliyoruz.

Devamı >>>

4Kazan Verimliligi

Kalorifer, sıcak su ve buhar kazanları için baca gazı ölçümleri ve kazanların verimlilik testlerini yapıyoruz. Tespit edilen kusurları gidererek tasarruf ve konfor elde edeceksiniz!

Devamı >>>

2Enerji Etüt

Kamu, ticari ve hizmet amaçlı kullanılan binalar için enerji etüt hizmeti veriyoruz. Tespit edilen tasarruf noktaları için verimlilik artırıcı projeler hazırlıyoruz.

Devamı >>>

5Termal Görüntüleme

Bina dış cephe, elektrik panoları, kazan, boru, flanş ve vanalar için termal kamera ile görüntüleme yaparak kaçak ve güvenlik raporları hazırlıyoruz. Bina ve tesisatlarda yalıtım ve güvenlik kusurlarını görün!

Devamı >>>

3YALITIM Denetimi

Isı yalıtımı projelerinde; şartnamenin hazırlanması, iş teslimi, mal kabul, uygulama ve iş kabulü aşamalarında profeyonel denetim hizmeti veriyoruz.

Devamı >>>

6ISO 50001 Belgesi

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi konusunda Yurtiçi ve Yurtdışı çözüm ortaklarımız ile yönetim sisteminizi belgelendirebilir, organizasyonunuza artı değer kazandırırsınız.

Devamı >>>